Motkownia - warsztaty włóczkowego rękodzieła

Opublikowano: środa, 13 marzec 2019
Kolejna propozycja dla poszukujących ciekawej formy spędzenia wolnego czasu. Zapraszamy amatorów szydełkowania i wszystkich, którzy chcieliby poznać techniki pracy z włóczką.

KLUB RZEŹBIARZA AMATORA

Opublikowano: poniedziałek, 25 luty 2019
Klub rzeźbiarza - amatora  - zajęcia dla miłośników drewna i rzeźby, w ramach klubu proponujemy zarówno pracę w drewnie, jak również w glinie, przygotowywanie odlewów gipsowych, form silikonowych do odlewów oraz zapoznanie ze starymi metodami  politurowania. Udział w sekcji jest bezpłatny, zajęcia będą odbywały się w godzinach ustalonych z prowadzącym (możliwość zajęć popołudniowych). Zajęcia adresowane są zarówno dla dorosłych, jak również dzieci i mogą mieć charakter  indywidualny i grupowy...

Czytaj więcej...

SPICHLERZ WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI

Opublikowano: poniedziałek, 18 luty 2019
Spichlerz wiedzy i umiejętności - to oferta skierowana dla osób, które pragną rozwijać swoje pasje i nabywać nowych umiejętności. Podczas cyklicznych spotkań o charakterze teoretyczno – praktycznym, uczestnicy będą mogli zapoznać się z różnymi formami rękodzieła artystycznego, nie zabraknie też rozwijania pasji muzycznych i kulinarnych. Oferta skierowana jest do osób dorosłych, a udział w zajęciach jest bezpłatny.  Zajęcia będą odbywały się w pierwsze i trzecie poniedziałki miesiąca w godzinach...

Czytaj więcej...

SEKCJA FILMOWA

Opublikowano: piątek, 08 luty 2019
Sekcja Filmowa jest nową propozycją zajęć służących zdobywaniu pierwszych doświadczeń przed kamerą. Młodzi uczestnicy będą pomysłodawcami i realizatorami prostych form filmowych. Uczestnicy będą mieli możliwość realizacji własnych pomysłów w praktyce.
Czego może się nauczyć uczestnik zajęć:
  • podstaw pracy z kamerą cyfrową (Canon EOS 60D z wymienną optyką)
  • rejestrowania dodatkowej ścieżki dźwiękowej (ZOOM HN4)
  • montażu materiału filmowego w programie Adobe Premiere
  • synchronizacji...

Czytaj więcej...

SEKCJA BRYDŻOWA

Opublikowano: piątek, 08 luty 2019
Sekcja Brydża Sportowego reaktywowała swoją działalność w 2019 roku. Skupia osoby, które amatorsko zajmują się grą w brydża, cotygodniowe turnieje brydżowe mają charakter popularyzatorski i biorą w nich udział mieszkańcy naszego regionu. Osoby, które pragną dołączyć do sekcji zapraszamy w każdy czwartek o godz. 18.00 lub o kontakt telefoniczny 65 5719071. Udział w sekcji jest bezpłatny.

SEKCJA PLASTYCZNA

Opublikowano: piątek, 08 luty 2019
- indywidualne i grupowe dla dorosłych i dzieci rysunek i malarstwo, grafika komputerowa – nieodpłatnie od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych z prowadzącym (możliwość zajęć popołudniowych)

OGNISKO MUZYCZNE

Opublikowano: piątek, 08 luty 2019
W ramach działalności Ogniska Muzycznego prowadzona jest nauka gry na instrumentach: gitara akustyczna, klasyczna, elektryczna, pianino, akordeon, mandolina, banjo, gitara basowa, perkusja, skrzypce, keyboard, ukulele, zajęcia wokalne – zajęcia indywidualne i zespołowe. Koszt udziału w zajęciach – 15 zł.