Welcome to Serwis GOK Piaski   Click to listen highlighted text! Welcome to Serwis GOK Piaski Powered By GSpeech

„Elektryczne Gitary” zagrają na powiatowym zakończeniu lata w Piaskach

Opublikowano: piątek, 26 kwiecień 2019
Już po raz trzeci gmina Piaski i powiat gostyński zapraszają na „Powiatowe zakończenie lata – Piaski 2019”.
Podczas wydarzenia, które będzie miało miejsce w ostatni weekend sierpnia (31 sierpnia) na placu przy Szkole Podstawowej w Piaskach w taneczne rytmy wprowadzą zespoły: „Spontan” i „Shantel”. Gwiazdą wieczoru będzie zespół „Elektryczne Gitary”.

Wspólne świętowanie zakończenie lata rozpocznie się o godz.15.00. Wówczas ruszy strefa zabaw dla dzieci. Pojawią się w niej postaci z bajek i filmów m.in. „Gwiezdnych wojen”, „Madagaskar”, „Toy Story”, „Śnieżka”, „Kopciuszek” czy „Kapitan Hook”. Dostępna będzie też strefa gastronomiczna.

Scenę na początek opanują „Talenty Powiatu Gostyńskiego” - zespoły wokalne z okolicy, które w ten sposób będą mogły zaprezentować się szerszej publiczności. Po nich wystąpi zespół „Spontan” – band składający się z trzech wokalistów, który od 2015 roku podbija scenę muzyki disco polo. Następnie na scenie zagrają „Elektryczne Gitary”. Piosenki zespołu z charyzmatycznym Kubą Sienkiewiczem na czele takie jak „Killer”, „To już jest koniec” czy „Człowiek z liściem na głowie” zna i nuci niemal każdy Polak.

Na finał zaplanowano koncert grupy „Shantel” grającej muzykę z gatunku disco-dance.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech