Welcome to Serwis GOK Piaski   Click to listen highlighted text! Welcome to Serwis GOK Piaski Powered By GSpeech

Wielkopolska Ofensywa Rowerowa

Opublikowano: wtorek, 30 kwiecień 2019
To już kolejna edycja rodzinnego rowerowego święta. 2 czerwca 2019 roku odbędzie się Wielkopolska Ofensywa Rowerowa z metą przy Szkole Podstawowej w Piaskach. Na uczestników czeka rekreacyjny dystans do przejechania, festyn z wieloma atrakcjami i nagrodami – wśród nich ta najcenniejsza – rower.
Tradycyjnie ze wszystkich gmin powiatu gostyńskiego i nie tylko wyruszą grupy rowerzystów. Do przejechania będą mieli rekreacyjny dystans, wyznaczony przez gminnych koordynatorów. Około godziny 14:00 wszyscy uczestnicy „opanują” Piaski i wspólnie wjadą na metę rajdu – przy Zespole Szkół w Piaskach, gdzie czekać będzie na nich wiele atrakcji: ciepły posiłek, muzyczne występy oraz konkursy z nagrodami, a wśród nich rower.
Organizatorami wydarzenia są: powiat gostyński, gmina Piaski, Międzygminny Związek Turystyczny „Wielkopolska Gościnna”, Towarzystwo Rowerowe - Piaski, gminy: Borek Wlkp., Gostyń, Krobia, Pogorzela, Pępowo, Poniec, Gminny Ośrodek Kultury w Piaskach .

W tym dniu równolegle odbywać się będzie wyścig: „205 km na 205. rocznicę urodzin Błogosławionego Edmunda Bojanowskiego”.

W sumie w Piaskach pojawi się około 500 rowerzystów.
Linki do zapisów na rajdy:
Rajdy Rodzinne
www.maratonczykpomiarczasu.pl/wielkopolska-ofensywa-rowerowa

Rajd 205
http://www.maratonczykpomiarczasu.pl/rajd205km?fbclid=IwAR36IhRsZAO3vMBP5VOTbByqh4xjySmsU1K_lQLNA5SfXe9JvDNh_g9ZJ4w

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech