Welcome to Serwis GOK Piaski   Click to listen highlighted text! Welcome to Serwis GOK Piaski Powered By GSpeech

18 Powiatowy Konkurs Recytatorski im. Kaspra Miaskowskiego - już w niedzielę 24 listopada

Opublikowano: środa, 20 listopad 2019
Konkursowe zmagania już w najbliższą niedzielę
Gminny Ośrodek Kultury w Piaskach zaprasza na finał 18 Powiatowego Konkursu Recytatorskiego im. Kaspra Miaskowskiego.  W konkursie wystartuje 19 recytatorów, to o jednego mniej niż w poprzednim roku. Warto podkreślić, że nasz konkurs jest jednym z najstarszych w naszym regionie, w którym mogą zmierzyć się najlepsi z najlepszych.
Zmagania konkursowe podzielone są na cztery kategorie uczniów szkół podstawowych klas 4 - 6, klas 7 i 8, szkół średnich i osób niepełnosprawnych. Oprócz nagród w poszczególnych kategoriach przygotowano nagrodę publiczności, nagrodę Grand Prix oraz nagrodę za najlepsze wykonanie tekstu Kaspra Miaskowskiego. Natomiast dla wszystkich, jak co roku przygotowano upominki.
Tradycją stały się prelekcje przygotowane przez regionalistów i pasjonatów, którzy pogłębiają naszą wiedzę na temat epoki, kultury, historii. W tym roku zaprosiliśmy Dyrektora Muzeum W Gostyniu p. Roberta Czuba, który wprowadzi nas w klimat epoki i czasów patrona konkursu. Początek o godz. 13.00 w sali GOK Piaski
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech