Welcome to Serwis GOK Piaski   Click to listen highlighted text! Welcome to Serwis GOK Piaski Powered By GSpeech

"KeepTheBlues" - premiera płyty i koncert - 7 grudnia 2019

Opublikowano: środa, 27 listopad 2019
W imieniu Chuca Fraziera i Marcina Nowaka zapraszamy na koncert połączony z premierą płyty "Keep The Blues". Koncert odbędzie się 7 grudnia 2019 r. w sali widowiskowej GOK Piaski o godz. 19.30. Wejście od godz. 19.00. Po koncercie będzie można zakupić płytę w promocyjnej cenie 25 zł. Zapraszamy!Kilka słów od autorów płyty:
„W 2018 roku występowałem na festiwalu bluesowym w Piaskach. Dostałem tam wiadomość, ze gitarzysta pracujący nad festiwalem, proponuje zagranie czegoś wspólnie podczas koncertu. Zazwyczaj nie decyduje się na takie spontaniczne propozycje, ale kiedy poznałem Marcina i poczułem bardzo pozytywny klimat z przyjemnością zgodziłem się na wspólny występ. Marcin był bardzo dobry. Jakiś czas pózniej skontaktował się ze mną, rozmawialiśmy o możliwościach zrobienia muzycznie “czegoś” razem.
Kilka razy zagraliśmy koncerty akustyczne, które były wspaniałym doświadczeniem. Wtedy Marcin wpadł na pomysł stworzenia wspólnego albumu z muzyka bluesowa, spotkaliśmy siei zaczęliśmy pisać piosenki. Po zebraniu grupy muzyków i nagraniu trzech pierwszych utworów byłem pewny, ze tworzymy coś wspaniałego. Praca nad tym albumem była fantastycznym przeżyciem, wspaniale było wymieniać wzajemne doświadczenia. To była praca w imię miłości do bluesa.”
Chuc Frazier

„Muzyka towarzyszy mi od 8 roku życia. Jest ze mną codziennie ito miłość bezwarunkowa i bez kompromisów. To związek piękny iczysty. Dzięki muzyce poznałem mnóstwo fantastycznych ludzi. Blues był mi bliski od szkoły średniej a od 3 lat staram się rozpowszechniać i zarażać ta muzyka w swojej okolicy. Wsierpniu 2018 roku na mojej muzycznej drodze pojawił się Chuc Frazier, fantastyczny facet, pełen pogody ducha, dobroci i cudownych emocji. Nasza krótka rozmowa na scenie ośrodka kultury w Piaskach przed jego koncertem spowodowała, ze marzenie, które było we mnie od zawsze zaczęło kiełkować na dobre. Nagranie autorskiej płyty z muzyka bluesowa to było coś co zawsze chciałem zrobić. Pogadaliśmy kilka tygodni pózniej izaczęliśmy realizować nasze wspólne marzenie. Rok 2019 to czas, kiedy spotkałem wswoim życiu mnóstwo świetnych osób, które podobnie jak ja poczuły ogromnego bluesa iwsparły nas w tych działaniach a także wyjątkowe osoby, które dały mi inspiracje ienergie do dalszych działań. Oddajemy wWasze ręce płytę na pewno bardzo szczera bez kompromisów. Każdy dźwięk wychodzi wprost znaszych serc ijest prawdziwy, pozbawiony jakichkolwiek kalkulacji. Płytę najlepsza jaka umieliśmy napisać. Dziękuje wszystkim, którzy nam pomagali, wspierali ikibicowali. Jestem bardzo szczęśliwy, ze mam wokół siebie tak wielu wspaniałych ludzi.”
Marcin Nowak
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech