Welcome to Serwis GOK Piaski   Click to listen highlighted text! Welcome to Serwis GOK Piaski Powered By GSpeech

HIP-HOP'owe powitanie wiosny

Opublikowano: piątek, 21 luty 2020


Powitanie wiosny w rytmach hip - hopu w Gminnym Ośrodku Kultury w Piaskach. Przyjdź na koncert, wrzuć coś do puszki i z początkiem wiosny daj nową nadzieję Dawidowi!

Zapraszamy 21 marca na koncert hip - hopowy, w którym wystąpią wokaliści z "naszego podwórka". Na scenie pojawi się 3B, Czaja, SDM (Igua&Wulp) oraz Hoffi. Podczas koncertu Tęczowa Armia prowadzić będzie zbiórkę dla Dawida.
Dawid to dwulatek, który od urodzenia cierpi na Klątwę Ondyny (kiedy zasypia przestaje oddychać), wiec wymaga ciągłej opieki i podłączania do specjalistycznego sprzętu.
Ma on jednak szansę na „normalne dzieciństwo”. Wszczepienie stymulatorów oddechu to koszt ok. 500 tys zł. Wciąż jeszcze brakuje pieniędzy na ich zakup.

Na scenie wystąpią m. in.
Hoffi - były B-Boy, freestyl'owiec, raper od 2001 roku. Grał przed Kasta Squad, Ascetoholix, Trzeci Wymiar, Gural. Ma kilkadziesiat tracków na swoim koncue. Trzy teledyski. Do dziś działa na scenie podziemnego rapu charytatywnie.

Czaja - na scenie od 2013 roku, na swoim koncie ma występy na Dniach Gostynia w 2014 r., Mordor Summer Time i Mordor Winter Time rap night. W twórczości interesuje go przede wszystkim zabawa, stąd wiele tekstów ma po prostu humorystyczny akcent.

3B- jak mówi o sobie: "muzyki słucham od urodzenia - dzięki Ojcu, tak bynajmniej sądzę. Mój gust muzyczny kreował się przez lata. Na rap związany z kulturą hip hopową trafiłem dzięki Ojcu. Pierwszy kawałek, w którym usłyszałem ten gatunek to utwór Aerosmith z Run Dmc"Walk this Way" i tak to się zaczęło." Jego pierwsze utwory powstały w latach 2002-2004. W 2011 poznał Wojtka (Wulpo) i nagrał z nim kilka numerów. W 2012 poznał Majkela Andżelo (Michała) - producenta muzycznego i od tamtego czasu razem współpracują. Nagraliśmy razem pierwszy album, drugi jest już prawie gotowy, trwają ostatnie prace związane z obróbką końcową ( mix i mastering). Na wiosnę będzie gotowy do odsłuchu. Nigdy dotąd nie koncertował.

Wulp - na hiphopowe brzmienia nakierował go mlodszy brat już w czasach gimnazjalnych. W 2010 napisał swój pierwszy tekst. W 2011 otrzymał pierwszy program do nagrywania i pochłonęło go to bez reszty. Pisze głównie o tym, co przeżył i o tym co widzi na co dzień, co mu się podoba lub co go denerwuje. W 2017 roku nagrał trochę płyt ze swoją muzyką i porozdawał znajomym. Pisze, nagrywa, nawija do dziś, lecz nigdy na zawołanie. Po prostu kiedy czuje, że to ten moment. Nigdy wcześniej nie grał żadnego koncertu.
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech